Piotr Zalewski "Wyrwani z niewoli"

Dostępność: brak towaru
Cena: 25,00 zł 25.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: AGAPE
Kod produktu: 9788364774065

Opis

 

Dawno, dawno temu żyło sobie dwóch chłopaków. Byli do siebie trochę podobni, mimo że nie znali siebie i mieszkali w zupełnie innym miejscu. Łączyło ich pragnienie bycia wyjątkowym i niepowtarzalnym. Szukali tego w narkotykach, alkoholu, przemocy, pornografii i w innych złudnych przyjemnościach tego świata. Wydawało im się, że są wolni i pełni życia, ale tak naprawdę byli w niewoli i żyli w śmierci. Byli zakuci w kajdany i obwiązani ogromnymi, żelaznymi łańcuchami, które pozostawały ogromne rany na ich ciałach i duszy. Próbowali się z tego wydostać na różne sposoby: wytężali swoją silną wolę, lecz ona zawodziła, szukali pomocy u ludzi, lecz oni ich opuścili, aż w końcu stracili wszelką nadzieję na uwolnienie. Gdy byli już o krok od rozpaczy, wręcz umierali z wycieńczenia, leżąc na zimnej posadzce przyszedł do nich Ktoś niezwykły. Przyszedł i powiedział, że ma moc wyrwać ich z niewoli w jakiej tkwili przez całe życie. Spotkali Wybawiciela, który zapłacił za nich kaucję, aby opuścili mury więzienia, w którym się znajdowali. Tą zapłatą było Jego własne życie. On oddał je za nich, aby mogli żyć i aby byli wolni i tę wolność mogli nieść wszystkim aż po krańce Polski, a może i całego świata.

 

Książka „Wyrwani z niewoli” stanowi – zwłaszcza dla młodych ludzi – dowód na to, że Boże miłosierdzie jest nieskończone. Ta autentyczna historia, opowiadająca o tym, jak wiara, nadzieja i miłość, pochodzące wprost od Stwórcy, pomagają wybrnąć z sytuacji, które na pierwszy rzut oka wydają się bez wyjścia. Życie dwóch młodych, nieznających się wcześniej mężczyzn, zmienia się pod wpływem Boga. To wiara daje im silną wolę, która sprawia, że przechodzą metamorfozę, skutkującą wyjściem z nałogów, uporaniem się z problemami i całkowitą zmianą systemu wartości, którymi dotychczas się kierowali. Lektura „Wyrwanych z niewoli” pozwala na odczytanie uniwersalnych prawd, które w jasny i czytelny sposób pokazują, że nawet znajdując się w najtragiczniejszym położeniu, dla Boga wciąż mamy wartość, On wciąż kocha nas tak samo. Właśnie dlatego ta książka jest tak popularna wśród ludzi młodych, ale i tych w starszym wieku. Ze względu na swoją autentyczność, „Wyrwani z niewoli” stanowią doskonały pomysł na współczesną ewangelizację.

 

Zamów tę książkę z naszej bogatej oferty. Księgarnia Święty Jacek oferuje niezwykle szeroki wybór książek, publikacji, słuchowisk i rozważań. Zapewniamy atrakcyjne warunki, szybką dostawę i konkurencyjne ceny.

 

 

Dane techniczne

Liczba stron 160
Oprawa miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl