"Módlmy się ... do Św. Charbela"

Dostępność: brak towaru
Cena: 4,20 zł 4.20
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: JUT
Kod produktu: 9788364402180

Opis

Modli­tew­nik poświę­cony św. Char­be­lowi, maro­nic­kiemu mni­chowi, cie­szą­cemu się ogromną sławą z powodu licz­nych cudów i uzdro­wień jakie nie­ustan­nie doko­nują się za jego wsta­wien­nic­twem. W publi­ka­cji oprócz krót­kiej bio­gra­fii odnaj­dziemy także orę­dzia Świę­tego oraz sze­reg modlitw.

Modli­twa do Świę­tego Char­bela

Święty ojcze Char­belu, który wyrze­kłeś się przy­jem­no­ści świa­to­wych i żyłeś w poko­rze i ukry­ciu w samot­no­ści eremu, a teraz prze­by­wasz w chwale nieba, wsta­wiaj się za nami. Roz­ja­śnij nasze umy­sły i serca, utwierdź wiarę i wzmoc­nij wolę. Roz­pal w nas miłość Boga i bliźniego.Pomagaj w wybo­rze dobra i uni­ka­niu zła. Broń nas przed wro­gami widzial­nymi i nie­wi­dzial­nymi i wspo­ma­gaj w naszej codzien­no­ści. Za twoim wsta­wien­nic­twem wielu ludzi otrzy­mało od Boga dar uzdro­wie­nia duszy i ciała, roz­wią­za­nia pro­ble­mów w sytu­acjach po ludzku beznadziejnych.Wejrzyj na nas z miło­ścią, a jeżeli będzie to zgodne z wolą Bożą, uproś nam u Boga łaskę, o którą pokor­nie pro­simy, a przede wszyst­kim poma­gaj nam iść codzien­nie drogą świę­to­ści do życia wiecz­nego. Amen.

Spis tre­ści:

Święty Char­bel Makh­louf (bio­gra­fia)
Orę­dzia Świę­tego Char­bela
Ostat­nia modli­twa Świę­tego Char­bela
przed śmier­cią
Modli­twa z obrazka Świę­tego Char­bela
Modli­twa do Świę­tego Char­bela
Lita­nia do Świę­tego Char­bela, wiel­kiego
mistyka Wschodu
Lita­nia do Świę­tego Char­bela
Nowenna do Świę­tego Charbela

Dane techniczne

Liczba stron 32
Oprawa miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl