"Módlmy się ... Drogi Krzyżowe i Droga Światła"

Dostępność: brak towaru
Cena: 4,20 zł 4.20
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: JUT
Kod produktu: 9788364402456

Opis

Niniej­szy modli­tew­nik zawiera roz­wa­ża­nia Drogi Krzy­żo­wej o Miło­sier­nym Zba­wi­cielu oraz Drogi Krzy­żo­wej Naśla­dowcy Pana Jezusa. Pozwa­lają one prze­żyć nabo­żeń­stwo wszyst­kim, któ­rzy w okre­sie Wiel­kiego Postu będą chcieli roz­wa­żać mękę Pana Jezusa. W modli­tew­niku znaj­dziemy także, odpra­wiane w okre­sie wiel­ka­noc­nym, nabo­żeń­stwo Drogi Światła.

 Droga Krzy­żowa o Miło­sier­nym Zba­wi­cielu

(frag­ment)
Mój Mistrzu, jakże pra­gnę powtó­rzyć w sobie Twoje życie, bo tylko w ten spo­sób, upo­dab­nia­jąc się do Cie­bie w sza­rej codzien­no­ści, pozwo­lisz dostą­pić łaski wiel­kiego Two­jego Miło­sier­dzia. Prze­peł­nia mnie pra­gnie­nie, by żyć tak jak Ty, po Kal­wa­rię, po Krzyż — z miło­ści. Pra­gnę pokrze­piać się Twoim Sło­wem, Twoim Cia­łem, wpa­tru­jąc się w Twoje Serce, z wielką deli­kat­no­ścią i wraż­li­wo­ścią peł­nić Wolę Two­jego Ojca. Pra­gnę oddy­chać Twoją miło­ścią — niech pochło­nie mnie gor­li­wość o dom Twój, Panie, a tro­ska o zba­wie­nie dusz niech będzie polem codzien­nej mojej pracy.

Spis tre­ści:

Droga Krzy­żowa o miło­sier­nym Zba­wi­cielu
Droga Krzy­żowa naśla­dowcy Pana Jezusa
Droga świa­tła.
Spo­tka­nia ze Zmartwychwstałym

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl