"Modlitwy do czternastu świętych wspomożycieli"

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 4,95 zł 4.95
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Czternastu Świętych Wspomożycieli to najwięksi spośród pierwszych męczenników chrześcijaństwa. Kościół zaliczył do nich: Krzysztofa – patrona kierowców, podróżnych, opiekuna w niebezpieczeństwie; Katarzynę z Aleksandrii – patronkę kobiet, naukowców, uczniów, kolejarzy; Barbarę – patronkę górników, hutników, pomocną w godzinie śmierci; Jerzego – patrona rycerzy, żołnierzy, harcerzy, chroniącego zwierzęta przed chorobami; Błażeja – chroniącego od nagłej śmierci, pomocnego w chorobach gardła; Cyriaka – chroniącego od opętania, pomocnego w walce z pokusami szatańskimi; Małgorzatę z Antiochii – patronkę matek, kobiet ciężarnych, orędowniczkę szczęśliwych porodów; Dionizego – orędownika w chorobach głowy; Wita – patrona chorych na epilepsję; Idziego – patrona małżonków, którzy nie mogą doczekać się potomstwa, pomocnika zagubionych duchowo; Pantaleona – chroniącego od wszelkich ciężkich i nieuleczalnych chorób; Achacego – orędownika we wszelkich sprawach beznadziejnych; Eustachego – patrona rycerzy i ludzi w potrzebie; Erazma – patrona cierpiących na bóle fizyczne. Ich wstawiennictwo u Boga uznawano za wyjątkowo skuteczne.

W prezentowanej książeczce znajdziemy wiele modlitw za przyczyną Czternastu Świętych Wspomożycieli, w tym: piętnastodniowe nabożeństwo, nowennę, litanię, hymn oraz modlitwy w szczególnych intencjach do konkretnych świętych.

Nowa seria Skuteczne Modlitwy to propozycja dla tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez modlitwy, szukają w niej ukojenia lub też chcą nią kogoś wesprzeć. Książeczka jest poręczna, możesz ją mieć więc stale przy sobie, by w nadarzającej się okazji sięgnąć do skutecznej modlitwy.

Dane techniczne

Liczba stron 48
Oprawa miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl