![](/libraries/images/1px.gif)
Joanna Pakuza "Hanik o szczypiorniście Janku, który myślał o niebie"
Cena regularna:
towar niedostępny
![](/libraries/images/1px.gif)
Opis
Bł. ks. Jan Macha, wcześniej po prostu Janek czy – jak zwali go bliscy – Hanik, z pewnością może być dla dzieci inspirującym towarzyszem zarówno na ścieżkach codziennego życia, ale także na drogach świętości, zachęcając ich do myślenia o niebie – do potraktowania na serio zaproszenia, by być człowiekiem Ośmiu Błogosławieństw.
Może właśnie lektura tej książki stanie się dla dzieci początkiem przygody z ich nowym przyjacielem – Jankiem Machą, który został błogosławionym księdzem.
Książkę zilustrowała Katarzyna Dąbrowska. Autorką tekstu jest Joanna Pakuza doktor nauk teologicznych, redaktor, wykładowca, blogerka. Jest autorką licznych artykułów naukowych. Zajmuje się zwłaszcza zagadnieniami związanymi z najnowszymi dziejami Kościoła oraz mistyką krostarozjańską. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.
Dane techniczne
Liczba stron | 24 |
Oprawa | miękka |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.