Carver Alan Ames "Różaniec eucharystyczny"

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 12,90 zł 12.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.17
Producent: Esprit
Kod produktu: 9788364647604

Opis

W różańcu kryje się wiele łask, w różańcu kryje się wiele darów, w różańcu kryje się wiele dróg pozwalających ujrzeć Bożą miłość.
(fragment)

Wiele osób nie potrafi połączyć modlitwy różańcowej z Adoracją Eucharystyczną. Carver Alan Ames, autor książki Oczami Jezusa,  zyskał szczególny stosunek do tej modlitwy dzięki mistycznym wizjom wskazującym na głęboki związek różańca i Najświętszej Eucharystii. Ta książka pozwoli na nowo odkryć piękno tej modlitwy.

Tajemnica różańca eucharystycznego

Tajemnica różańca eucharystycznego stanowi istotę tej niezwykle popularnej, acz często bezrefleksyjnie odmawianej modlitwy. Książka Carvera Alana Amesa jest pozycją obowiązkową dla każdego Chrześcijanina, który chce zrozumieć istotę modlitwy różańcowej i odmawiać ją z właściwą gorliwością i zrozumieniem. Rozważania eucharystyczne, które podsuwa nam autor, wynikają wprost z Ewangelii, łącząc w sobie uniwersalne prawdy na temat życia i wiary z naszymi codziennym dylematami, rozterkami i słabościami. Książka pozwala zagłębić się w istotę modlitwy, jednocześnie wskazując, jak wielką rolę w życiu każdego wyznawcy religii chrześcijańskiej odgrywa Eucharystia i jak wiele możemy z niej czerpać dla siebie samych. Lektura „Różańca eucharystycznego” prowadzi do pełnego zrozumienia istoty tej jakże ważnej dla każdego praktykującego Chrześcijanina modlitwy. W dzisiejszym świecie, w którym tak łatwo jest się zagubić i wpaść w sidła własnych wątpliwości, materialnych i niematerialnych pokus, różaniec jest swego rodzaju ostoją, która pomaga trwać i przestrzegać chrześcijańskich zasad. Warto wspomóc się książką, która na całym świecie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, gdyż pomaga odkryć to, co w różańcu i Eucharystii najważniejsze.

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl