Agata Aniszczyk, Modest Aniszczyk "Karta rozmowy małżeńskiej"

Dostępność: brak towaru
Cena: 50,00 zł 50.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: SPI001

Opis

Karta Rozmowy Małżeńskiej jest książką użytkową, która motywuje do dialogu i inspiruje podczas dialogu między mężem i żoną. 

Jest podobna do karty dań z restauracji – ułatwia wybór “dania”, czyli tematu rozmowy. Nie przez przypadek wybrano właśnie analogię do restauracji – dialog małżeński daje energię co najmniej w takim stopniu jak jedzenie. Co więcej, atmosfera restauracji przypomina pierwsze randki, pomaga zatrzymać się i delektować smakiem spotkania. Karta Rozmowy Małżeńskiej ułatwia i motywuje do pochylenia się nad związkiem oraz budowania więzi małżeńskiej.

 

Karta Rozmowy Małżeńskiej ma również pewne cechy poradnika, czy zbioru wskazówek. Można ją przeczytać jak zwykłą książkę, poznając tajniki dialogu małżeńskiego. Te wskazówki przydadzą się również w codziennej komunikacji, poza zaaranżowanym spotkaniem.

 

Siądźcie we dwoje, wybierzcie Swoje danie i rozkoszujcie się wspaniale spędzonym czasem.

 

 

Trzy części rozmowy

 

Celem Karty Rozmowy Małżeńskiej jest wzbogacenie przeżywania rozmowy – aby małżonkowie mogli delektować się dialogiem, wspólnym przebywaniem ze sobą.

 

Karta zakłada trzy części – wprowadzenie, rozmowa na temat, zakończenie rozmowy, a w związku z tym składa się z przystawek, dań głównych i deserów.

 

Przystawka to wstęp do dialogu, początek, poniekąd wzajemne przywitanie się, wejście w głąb rozmowy.

 

Danie główne stanowi meritum rozmowy i zajmuje większość przeznaczonego na dialog czasu. Pytania przy daniu głównym są przykładowymi, które można wykorzystać i mogą być inspiracją do rozmowy. W Karcie znajdziemy 14 kategorii tematycznych.

 

Deser jest „podawany” na końcu i jest zakończeniem dialogu.

 

O Karcie

 

Jakość i estetyka

 

W intymnej rozmowie pomaga odpowiedni nastrój. Ciepłe kolory, zapalona świeczka. Wygląd Karty Rozmowy Małżeńskiej okaże się w tym aspekcie pomocny. Okładka jest twarda z delikatnymi tłoczeniami, dostępna jest w dwóch kolorach – ecru i bordowym. Na każdej stronie Karty znajdują się zdobienia, a tekst jest podany w przystępnych porcjach, czytelną czcionką. Kredowy papier gwarantuje większą trwałość i funkcjonalność – Karta nie zamyka się sama po otwarciu.

 

Na lata

 

Karta Rozmowy Małżeńskiej została zaprojektowana jako narzędzie do dialogu, z którego będzie się korzystać przez lata. Znajduje to wyraz nie tylko w użytych materiałach, lecz również w specjalnie przygotowanych miejscach na zapisanie dat rozmów przy zastosowanych daniach – tematach. W ten sposób po latach Karta samoistnie stanie się pamiętnikiem rozmów małżeńskich.

 

Na prezent

Karta Rozmowy Małżeńskiej to doskonały prezent dla współmałżonka lub dla innego małżeństwa. Sprawdzi się dla nowożeńców, w rocznicę ślubu lub z innej okazji. Jest to z pewnością prezent twórczy, niesztampowy i uniwersalny.

 

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl