Ad maiorem Dei gloriam "Dobosz Słowa"

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 44,90 zł 44.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Emmanuel
Kod produktu: 9788366069428

Opis

Ta książka stanowi bezcenne świadectwo wewnętrznego świata (myślenia, odczuwania, wierzenia, poruszania się w dzisiejszym świecie itd.) polskiego księdza/proboszcza przełomu XX i XXI wieku (...). Właśnie z tym mamy tu do czynienia: ze śmiercią i zmartwychwstaniem Pana, z długą fioletową stułą wzywającą do pojednania z Bogiem, z mocnymi w tej sprawie uderzeniami w przeróżnej konstrukcji bębny. A nade wszystko ze świadectwem religijnej żarliwości. Myślę, że również z obolałymi ramionami w tle... 

ks. Jerzy Szymik (fragm. wprowadzenia)

 

"Pokora i charyzma mojego Boga jest wielka. Ja, pospolity zjadacz chleba, próbuję iść Jego drogą. Przeto trzeba mi codziennej cnoty męstwa. Jak John Kennedy, kiedy w 1943 roku uratował swój oddział po zatopieniu okrętu. Mówił wtedy: Zrobiłem to, co było słuszne (kiedy zrobisz wszystko, co ci polecono, mów: sługą nieużytecznym jestem - mówi Biblia). John Kennedy miał cnotę męstwa. Zaś wychowane w wygodnych warunkach, rozpieszczone dziecko, Teresa Martin, gdy wstąpiła do klasztoru karmelitanek, wstawała o 4.45, a dzień kończyła o 22.30. Dostrzegała wartość każdego dnia jako prezentu od Boga i jest jedną z największych współczesnych mistrzyń życia cnotą męstwa na co dzień.
Idę wiec w duchu cnoty męstwa za moim Przywódcą i Liderem - za Jezusem. A cnota męstwa jest mi potrzebna, by żyć wiarą w sposób autentyczny i niezłomny. Tak mi dopomóż Bóg!"

 

INSTRUKCJA OBSŁUGI:

1. Spróbuj przeczytać.
2. Jeśli to niemożliwe, podaruj sąsiadowi.
3. Gdy stwierdzisz, że "nie warto" - oddaj na makulaturę, bo szkoda lasu.
4. Odwagi...

 

Autor

DZIŚ ŻYJE
JUTRO UMRZE
NASTĘPNIE - OSĄDZI GO BÓG
BĘDZIE OCZEKIWAŁ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
ZMARTWYCHWSTANIE

Dane techniczne

Liczba stron 546
Oprawa miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl