Informacje o firmie

Idea, która przyświecała nam, gdy otwieraliśmy księgarnię o profilu chrześcijańskim, była prosta. Chodziło o to, aby w Tychach, a w szerszej perspektywie na Górnym Śląsku, było miejsce, w którym Klienci mieliby dostęp do nowości pojawiających się na bogatym rynku wydawnictw chrześcijańskich.

Zważając na to że, świat się zmienia i dzisiejszy Czytelnik sięga nie tylko po książki w wersji papierowej, nie mogliśmy w ofercie pominąć tak popularnych dziś audiobooków, szczególnie z konferencjami takich osób jak o. Adam Szustak, ks. Michał Olszewski, Jacek Pulikowski, ks. Dziewiecki i wielu innych. 

Posiadamy także dużą ilość płyt z muzyką chrześcijańską polską i zagraniczną. Spośród wielu zespołów należy wymienić TGD, New Life' M, Hillsong United, Exodus15 i wiele innych. 

Szczególną uwagę przywiązujemy do tego, aby nasi Klienci byli zadowoleni i poczuli się dobrze. W naszym asortymencie staramy się umieścić wiele produktów, które mogą posłużyć jako prezent na każdą okazję, m.in.:
- anioły
- świece
- ramki na zdjęcia 
- porcelana

W ofercie posiadamy liczne pamiątki okolicznościowe oraz całą gamę różnych dewocjonaliów:
- ikony
- srebrne obrazki
- srebrne łańcuszki i medaliki
- obrazy
- różańce
- koronki
- krzyże
- koszulki z nadrukiem chrześcijańskim

Opowiadając także na potrzeby lokalnych Klientów, posiadamy również usługi:
- ksero 
- wydruk 

Chcąc rozszerzyć asortyment postanowiliśmy wprowadzić do naszej księgarni zioła Ojca Grzegorza Sroki i z Herbarium św. Franciszka w Panewnikach oraz artykuły biurowe.

To wszystko znajduje się w naszych skromnych 68 m2.

Nasze fanpage: 

FACEBOOK

GOOGLE +

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl